♥ Me    ♥ Thinspirations    ♥ Other

May 2011

10.-11.5.

11. may 2011 at 18:00 | Eva Doom |  Me
Takže tady přidávám jídleníčky za poslední dva dny. Není to nic moc a nemám tam vůbec žádný sport, ale nemám čas. Od rána do večera se učím matiku. Dokonce jsme byla včera na doučování a i dneska. Zrovna teď jsem přijela a zase se budu učit, protože už zítra píšem a já potřebuju dobrou známku!Doufám, že vy děláte něco zábavnějšího než já :D

10.5.
snídaně-chleba se sýrem
svačina-pomeranč
oběd-těstoviny s masem
večeře-hruška

11.5.
snídaně-jogurt
svačina-hruška
oběd-tortila s kuřecím masem a jarní salát
večeře-zeleninový toust z pohankového toustového chleba (teprve bude)

hříchy: zmrzlina :/

9.5. nový start

8. may 2011 at 14:41 | Eva Doom |  Me
Od zítřka začínám odznova! V poslední době jsem na to všechno pěkně kašlala, ale už to tak dál prostě nejde. Připadám si hrozně, jako velké, tlusté prase, které nikdy nic nedokáže. Už toho mám vážně dost. Já prostě MUSÍM zhubnout a taky to dokážu. V pátek mi přišla košile, kterou jsem si objednala. Je to číslo XS a košile je vážně krásná. Já se do ní vlezu, ale je mi samozdřejmě těsná, ale o prázdniních, nejpozději v září mi musí sedět skvěle. Prostě musí. Tentokrát už to snad výjde.
Takto chci jednou vypadat a taky tak budu vypadat! Sice já budu s hnusnějším ksichtem, ale tu postavu prostě chci.

Vtip?

3. may 2011 at 18:02 | Eva Doom |  Me
A to je jako vtip? Vždyť je 3. května a ono SNĚŽÍ. No teď už vlastně ne, ale kolem 15:00 to bylo fakt něco. U vás tomu počasí taky hráblo nebo to zas jenom u nás musí být něco extra :D Jinak teď tady mám takovou trošku smutnější zprávičku. Moje spolusedící dneska nepřišla do školy a víte proč? Zkolabovala. Už od konce 9. třídy drží přísnou dietu. Zhubla opravdu hodně, ale už přes rok neměla NIC sladkého a už přes půl roku nejí anu salám a sýr. Její jediné jídlo je na snídani kousíček chleba s pomazankovým máslem, svačinka jablko nebo pomeranč, obědy má se mnou ve škole, ale strouhanku sundává a dokonce i třeba sýr z kuřecího plátku a na večeři zase kousek chleba s pomazankovím máslem. Doktor jí řekl, že i když chceš zhubnout a budeš jíst opravdu málo nesmíš úplně vynechat cukry takže třeba kousíček čokolády jednou za týden je dokonce i zdravé. No takže doufám, že vy budete trošku opatrnější. Jinak pokud by se ještě ke mě chtěl někdo přidat, že by jsme si vzájemně pomáhaly a podporovaly i přřes FB tak mi napište na mail evadoom@seznam.cz pod čím vás na facebooku najdu a já si vás přidám :)