♥ Me    ♥ Thinspirations    ♥ Other

6.5. + 7.4.

7. april 2011 at 20:57 | Eva Doom |  Me
Jídelníček dneska přidávám i za včerejšek. Včera jsem neměla čas. Byla jsem až do 20:00 na rautu a pak jsem šla ještě na chvíli na brusle, nachystala do školy, osprchovala a šla spát :D Stejně jsem to včera celé zkazila, ale dnešek se docela poved :)

6.5.
snídaně: celozrný chleba+ sýr
svačinka: pomeranč
oběd: kuře na způsob bažanta+ rýže
večeře: 1 vejce
navíc: zmrzlina, oplatek
pití: voda (vždy si na celý den namíchámm celou velkou láhev jinak bych nevypila ani skleničku, dávám si do ní kapku šťávy aby to vypadalo jako, že mám vodu se šťávou, ale přitom o chutá jako holá voda. Akorát to hezky voní :D )
pohyb: brusle+ 6 hodin běhání na rautu, nošení beden s víny do 4 patra a obskakování nechutně mrských hostů :D

7.5.
snádaně: celozrný chleba+ sýr
oběd: žitné celozrné nudle s kukuřicí
svačinka: pomerančová šťáva
večeře: 2 bílky
pití: obarvená voda
pohyb: švihadlo a běh (oboje asi jenom 20 minut :( musím přidat)

Jinak dneska nemám moc dobrou náladu. Vůbec se mi nedaří v matice...se na to můžu vys***. Ostatním třeba nejde němčina, anglina nebo literatura což jsou pro mě lehké předměty, ale matika je pro mě jeden z divů světa :D Naštěstí (možná škoda) jsem ten typ, který na sobě před přátely nedá nic znát a jsem před nima vždy veselá, optimistická a pořád říkám nějaké vtipy. Až když příjdu domů tak to všechno na mě dolehne. Ještě před chvílí jsem brečela a vlastně ani nevím kvůli čemu. No to je jedno stejně mě to za chvilku přejde :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Little Doll Little Doll | Web | 7. april 2011 at 21:12 | React

Švihadlo 20 minut je docela dost,ale u toho běhu bys možná měla trošku dýl...někde jsem četla,že tělu trvá 30 minut cvičení než začne spalovat :)

2 little-piggy little-piggy | Web | 8. april 2011 at 19:57 | React

ja som dnes tiež revala a neviem veľmi prečo, už je to asi také bežné pre mňa :D matike nerozumiem tiež, ale že vôbec... Taylor je dokonalá, veľmi by som chcela vyzerať ako ona :) musíme si veriť a snáď budeme ako ona... inak pohyb podľa mňa pekný, ja som lenivá aj na 20 minút a so švihadlom mi to veľmi nejde, musím sa polepšiť :(

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama