♥ Me    ♥ Thinspirations    ♥ Other

April 2011

Sorry Sweethearts but..

29. april 2011 at 20:39 | Eva Doom |  Me
Opravdu moooc se omlouvám, že jsem tady tak dlouho nebyla, ale můj počítač se rozhodl, že prostě nepojede. Už je to ale v pohodě. Ještě, že mám takové šikovné známé :) Jinak bych na vás měla takovou prosbu. Mám prostě malou motivaci. Blog je fajn i to jak se zde každý podporuje, ale mi to prostě nestačí. Vím jsem hrozná, ale moc by mi pomohlo kdyby se ke mě přidal ještě někdo další. Někdo s kým bych byla v kontaktu ne jenom na blogu, ale třeba i na faceboku. Určovali by jsme si pravidla a povídali si o tom jak se nám daří a třeba si vyměňovali nějaké rady. Proto se chci zeptat jestli má někdo zájem. Byla bych ráda kdyby to byl někdo kdo je na tom podobně jako já. Pokud máte zájem tak napiště do komentáře nějaký kontakt na vás nejlépe blog nebo mail :)

Konečně na blogu!

21. april 2011 at 22:57 | Eva Doom |  Me
Ano to chce potlesk! Já jsem se po 100 letech dostala na blog :D Nevím co psát, protože si jídelníčky zase nepamatuju, ale od zítřka vážně začnu přidávat i jídelníčky! Asi vám napíšu něco o tomto týdnu. Jak víte z předchozího článku tak jsem byla ve Vídni. Já ji prostě miluju. Nejradši bych se teď hned zbalila a už by mě nikdy, nikdo neviděl. Přejmenovala bych se na Eva Jäger (Schulz, Böck, Jungmann...to je jedno, prostě nějaké typické jméno i když moje příjmení je vlastě taky původem německé, ale já bych začala znovu s jiným příjmením) Pronojala bych si byt, protože na dům bych asi neměla. Musel by být blízko centra, ale zároveň i kousek od přírody. Našla bych si nové přátele se kterýma bych si na jaře v létě a na podzim chodila lehat do parku před novou radnicí (miluju to♥) a nebo by jsme chodili prostě jenom tak po městě a já bych chodila běhat do zahrad Schönbrunnu. V zimě by jsme chodili na vánoční trhy a dávali si praví vídeňský punč a nebo chodili bruslit a sedat si do kaváren. To by byl krásný život, ale já bydlím někde jinde a o tomhle si opravdu můžu jenom zdát! To jsem ale odbočila. Takže v pondělí jsem se vrátila asi okolo 1 ránoa samozdřejmě jsem musela v úteý do školy. Moc si toho ze školy nepamatuju, protože jsem měla mikrospánek a zbytek úterý jsem nečekaně prospala takže to byl velice zajímavý den. Ve středu jsme měli zkrácené vyučování, protože byli praktické maturity a taky ji zrovna měla sestra takže jsem byla tam, pak jsem přijela domů a musela jsem jít pomáhat sadit brambory.Grrr. Ale pořád je lepší čučet na traktor jak sadí brambory a občas to po něm trocho popravit než potom sklízení brambor. Nesnáším to pitomé letání za traktorem a vyzbírávat všechny brambory. Je nás na to 5 + pak příjde i taťka až všechny brambory vyoře a i tak nám to trvá asi 2-3 hodiny! No nebudu si stěžovat. Jsou i horší věci. No jinak dneska jsem byla celý den ve městě. Byli jsme na trzích a pak ještě v Tescu. Jo a taky mě dneska tak něco napadlo. Jediná možnost jak cestovat a přitom si skvěle vydělávat je to být modelkou, ale jak jsem se na sebe podívala tak jsem tu možnost ihned zavrhla. Asi budu muset najít něco jiného :D

Everything it's alright, it's Ok :)

17. april 2011 at 20:15 | Eva Doom |  Me
Takže víkend jsem zdárně přežila. Nebylo to sice podle mích představ, ale mohlo to dopadnout líp. Jídelníčky tady dávat nebudu z jednoho prostého důvodu. Vůbec si je nepamatuju :D Jinak v pátek jsem si vypůjčila knížku. Slyšela jsem o ní už dřív, ale nikdy se mi nechtělo do knihovny i když to mám po cestě na bus. Knížku určitě znáte a nebo jste ten název už slyšeli ,,My děti ze stanice ZOO". Tuto knížku jsem četla snad celou sobotu v kuse a ještě dneska odpoledne a už ju mám celou přečtenou. 288 stránek za dna dny je u mě naprosto rekord, ale něco zvláštního ve mě ta kniha zanechala. Všechno co tam psala, všechny její pocity, úplně ve všem jsem jí rozuměla. Bylo to jako by mluvila o mě, akorát s tím rozdílem, že já neberu drogy ,nekouřím a moje rodina je docela normální:D Ještě víc mě mrazí když vím, že je to podle pravdy a všechno to vypráví ta osoba, která to sama zažila. Pokud jste ještě nečetli tak určitě doporučuju :)

Jinak zítra jedu do Vídně♥ Jezdím tam sice každý rok na Vánoce, ale já bych tam klidně i bydlela. Miluju to tam! A navíc tam jedu s tou mojí bláznivou babou! To bude :D Když tak potom přidám nějaké fotky, nějaké, které budou zveřejnitelné :D


Thinspiration 0.1

15. april 2011 at 22:02 | Eva Doom |  Thinspirations
Takto jednou budeme všechny vypadat, protože to dokážem!

13.4.

13. april 2011 at 20:14 | Eva Doom |  Me
Dneska jsem byla zase celý den na nohou a obskakovala lidi, ale i tak jsem se stihla najíst :)

snídaně: celozrný loupák
svačina: jablko
oběd: česneková polévka + po akci jsme dostali ještě oběd, ale snědla jsem jenom rýži
svačina: 2 sušenky + byla jsem v obchodě se zdravou výživou a koupila jsem si tam nějaký mrkvový mafin, je to upečené z mrkve, žitné mouky, slunečnicových a sezamových semínek a trocha třtinového cukru, ale je to strašně dobré a vůbec to nechutná jako mrkev :)
večeře: ovocný salát (ananas, banán, pomeranč)

pití: voda, čaj, mléko
pohyb: cviky na protáhnutí, cviky na míči + 6 hodin na nohou v obsluze :/

12.4.

12. april 2011 at 20:46 | Eva Doom
Tak jsem konečně doma. Před chvilkou jsem se vrátila od toho doktora, ale po cestě zpět jsme se ještě stavili u babičky. Od 14 hodin jsem neměla přístup ke zdravému jídlu a tak už to pak moc zdravě nevypadá. Sport taky dneska nic nebyl čas teď už se mi vážně nechce. Jsem celá utahaná. Dělali mi nový korzet takže jsem byla od krku až po zadek celá v sádře. Taky si musím najít nějakou brigádu, mám málo peněz a hodně výdajů (zbytečností) na které mi kapesné nestačí. Jinak si jdu zítra konečně změnit peníze, protože v pondělí jedu do Vídně♥ (opět a zase)

Snídaně: celozrná houska se sýrem
svačinka: -
oběd: bramborové šišky plněné povidly (měla jsem jenom pár)
svačinka: loupák
večeře: nic, ale za to jsem to při spáteční cestě už vážně nevydržela ak jsem si vzala jeden suchý rohlík a abička mě nutila do jídla tak jsem si vzala pár tyčinek by měla radost :D

pití: voda, čaj11.4.

11. april 2011 at 20:02 | Eva Doom |  Me
Dneska jsem toho měla opravdu málo, to musím sama uznat, ale za ten pokažený víkend jsem si to zasloužila :D Dneska jsem ani neměla čas na to všechno jídlo takže se ke mě překvapivě nedostavil ani pocit hladu. Právě jsem se vrátila ze své večerní ,,hodinky" cvičení. Nejdřív jsem se doma protáhla a potom vyrazila běhat směr polní cesta. Ráda běhám v podvečer. Je krásně příjemně, zapadá slunce a je krásný klid, ale do toho ještě zpívají ptáci. Občas si zaběhnu do lesíka k lovecké chatě a nebo si při zpáteční cestě jako třeba dneska sednu na stoh slámy a jenom tak sleduju bažanty a zajíce nebo když je pěkně tak západ slunce a uvažuju. Skvěle to pročistí hlavu♥

Snídaně: 2 krajíčky celozrného chleba
svačinka: -
oběd: -
svačinka: pomeranč
večeře: hrnek mléka

pití: Koruní mango-0.7 litrů., voda
pohyb: běh, cviky na procvičení+ vážně uvažuju ještě o něčem. Možná ještě budou sedy-lehy


Shit!

10. april 2011 at 22:15 | Eva Doom |  Me
Celé jsem to přes víkend po*rala! Miluju víkndy, ale nesnáším to víkendové žraní. Navíc jso všichni doma a vidí co jím takže mi pořád něco cpou. Jídelníček tady radši psát nebudu. Zahrnuje totiž i bábovku a jiné.... Ale přístě už je kašlu. Ať si kecají co chtějí já hubnu a taky do práznin zhubnu. Od zítřka budu míň jíst a více se pohybovat. Musím. My to dokážem a budem štíhlé. Buchtu nebo jiné věci si dám jenom v případě když budu vědět, že budu mít tolik pohybu, že ju vysportuju. Konec keců musím se na tento týden pořádně vyspat, protože nejen, že začínám od znova, ale čeká mě toho hodně ve škole a navíc zítra jdu k zubařce. Paráda. A v úterý jedu do Ostravy k doktorovy se zádama. Nechce se mi jet do Ostravy. Ještě, že tam jezdíme autem, protože jinak bych se na to asi vykašlala. Nakonec tady přidám jednu mojí oblíbenkyni. Je to Dakota Fanning. Je krásná, úžasně šíthlá a talentovaná. Měla jsem ji ráda už před tím, ale co jsem o letních prázdninách viděla film the Runaways tak ji prostě miluju.

6.5. + 7.4.

7. april 2011 at 20:57 | Eva Doom |  Me
Jídelníček dneska přidávám i za včerejšek. Včera jsem neměla čas. Byla jsem až do 20:00 na rautu a pak jsem šla ještě na chvíli na brusle, nachystala do školy, osprchovala a šla spát :D Stejně jsem to včera celé zkazila, ale dnešek se docela poved :)

6.5.
snídaně: celozrný chleba+ sýr
svačinka: pomeranč
oběd: kuře na způsob bažanta+ rýže
večeře: 1 vejce
navíc: zmrzlina, oplatek
pití: voda (vždy si na celý den namíchámm celou velkou láhev jinak bych nevypila ani skleničku, dávám si do ní kapku šťávy aby to vypadalo jako, že mám vodu se šťávou, ale přitom o chutá jako holá voda. Akorát to hezky voní :D )
pohyb: brusle+ 6 hodin běhání na rautu, nošení beden s víny do 4 patra a obskakování nechutně mrských hostů :D

7.5.
snádaně: celozrný chleba+ sýr
oběd: žitné celozrné nudle s kukuřicí
svačinka: pomerančová šťáva
večeře: 2 bílky
pití: obarvená voda
pohyb: švihadlo a běh (oboje asi jenom 20 minut :( musím přidat)

Jinak dneska nemám moc dobrou náladu. Vůbec se mi nedaří v matice...se na to můžu vys***. Ostatním třeba nejde němčina, anglina nebo literatura což jsou pro mě lehké předměty, ale matika je pro mě jeden z divů světa :D Naštěstí (možná škoda) jsem ten typ, který na sobě před přátely nedá nic znát a jsem před nima vždy veselá, optimistická a pořád říkám nějaké vtipy. Až když příjdu domů tak to všechno na mě dolehne. Ještě před chvílí jsem brečela a vlastně ani nevím kvůli čemu. No to je jedno stejně mě to za chvilku přejde :D

5.4.

5. april 2011 at 21:27 | Eva Doom |  Me
Přidávám dnešní jídelníček. Myslím si, že se poved a i pohybu bylo dneska dost. Kdyby byl každý den takový tak by to bylo dobré :)

Snídaně: Pohankový chleba+ plátek sýra
Svačina: Pomeranč
Oběd: Kuše, bramborová kaše+mrkvový salát (snědla jsem jenom kaši a salát)
Svačina: Malá mistička müsli
Večeře: Celozrný chleba+ plátek sýra

Pití: Voda, Voda se šťávou (jen lehce obarvená aby naši neměli keci :D )

Pohyb: 1 hodina švihadlo, půl hodiny běh+protahovací cviky a po běhání ještě pár skoků přes švihadlo.


Dneska jsem se dívala na svoje staré fotky. Asi každý z vás zná pohádku o ošklivém káčátku. U mě to bylo naopak. Jako malá jsem byla kouzelné dítě. Dlouhé, rovné blond (no skoro bílé) vlásky, velká modrá očka a dlouhé černé řasy, droboučká a hubená. Takhle jsem vypadala asi až do svých 9 let. Sama musím uznat, když se dívám na staré školní fotografie, že jsem byla hezčí než mé spolužačky. Kde se tedy stala chyba? Moje nyní už bývalé spolužačky, které byly kdysi oplácané, křivozubé (některé měli dokonce hnědé zuby), s brýlema jsou teď krásné, štíhlé a sebevědomé holky a já jsem zavalitá s docela dlouhýma vlasama, sem tam vlnka, mám divnou tmavou blond na hlavě ( a ještě k tomu všemu se nemůžu barvit, ale ta barva mi ani zas tak nevadí, všem se líbí, kromě mě), v dospívání se navíc ozvaly geny a můj malý nos se mi tak nějak zkřivil. Jediné plus je, že jsem docela dost vyrostla a mám pořád stejné oči a řasy, ale i tak by mě zajímalo kde s stala chyba!